Białobrzegi Powiat Witamy
dla słabowidzących FB logo BIP logo

Start   ->   Starostwo   ->   Aktualności

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych

W dniu 28 marca 2017 r. w Białobrzegach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody odbywały się na malowniczo położonym terenie znanym wszystkim jako „Banaśka”. Dziewczęta ze szkół podstawowych miały do pokonania dystans 800 m a chłopcy 1000 m. Natomiast dziewczęta z gimnazjum miały do pokonania dystans 1000 m natomiast chłopcy 1500 m. W indywidualnych biegach przełajowych wzięło udział 174 uczniów.


Dziewczęta i chłopcy startowali oddzielnie w następujących kategoriach wiekowych:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Klasa -  4  rocznik 2006 r.
Klasa -  5  rocznik 2005 r.
Klasa -  6  rocznik  2004 r.

SZKOŁY GIMNAZJALNE:

Klasa – I   rocznik  2003 r.
Klasa – II   rocznik 2002 r.
Klasa – III  rocznik 2001 r.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Klasa IV Chłopcy:                                                                      Klasa IV Dziewczęta:

1. Dominik Makulski -  ZSG Stary Gózd                    1. Barbara Grotek – ZSS Wyśmierzyce
2. Jan Latsosek  – PSP Czarnocin                            2. Amelia Wrona – PSP Kostrzyń
3. Szymon Krawczyk  – PSP Przybyszew                  3. Kinga Prasek  -  ZSG St. Gózd
4. Jan Chońdzyński  – PSP Przybyszew                   4. Dominika Woźniak –ZSG Stary Gózd
5. Miłosz Jarosz – PSP Przybyszew                           5. Maja Traczyk – PSP Kostrzyń
6. Kacper Bronkowski  – PSP Czarnocin                  6. Weronika Kośla – PSP Czarnocin

Klasa V Chłopcy:                                                                  Klasa V Dziewczęta:

1. Damian Górka – ZSG Stary Gózd                    1. Magdalena Piotrowska  – PSP Przybyszew
2. Miłosz Stępień - ZSG Stary Gózd                      2. Dominika Tamioła – PSP Promna
3. Kacper Wójcik  – ZSG Stary Gózd                    3. Weronika Sęk – ZSG Stara Błotnica
4. Krystian Sadkowski –  PSP Przybyszew         4. Natalia Sentkowska  – PSP Rogolin
5. Artur Macierzyński – PSP Przybyszew              5. Klaudia Kolasińska – PSP Promna
6. Antoni Rąbkowski – PSP Białobrzegi              6. Julia Górecka –  ZSG Stary Gózd


Klasa VI Chłopcy:                                                            Klasa VI Dziewczęta:

1. Kacper Chrabałowski  - PSP Promna              1. Weronika Marszałek  – ZSG Stara Błotnica
2. Kacper Szczęk  – PSP  Białobrzegi                   2. Patrycja Pietra – PSP Promna
3. Kuba Rudzki – PSP  Białobrzegi                       3. Zuzanna Giedyk – PSP Kostrzyń
4. Oskar Kuśmierski – PSP Przybyszew             4. Karolina Górecka – ZSG Stara Błotnica
5. Szymon Sęk – PSP  Przybyszew                       5. Kinga Pogodzińska – PSP Białobrzegi
6. Kacper Gaczyński – ZSG Stary Gózd               6. Zuzanna Bystrzycka  – ZSG Stara Błotnica


SZKOŁY GIMNAZJALNE:


Klasa I Chłopcy:                                                                    Klasa I Dziewczęta:

1.Michał Chyc – PG Adamów                                 1. Małgorzata Jaworska  – PG Białobrzegi
2. Filip Wójcik –  ZSG Stara Błotnica                    2. Emilia Rąbkowska  – PG Adamów
3. Krzysztof Cybulski – PG  Białobrzegi                3. Paulina Krzemińska - PG Adamów
4. Patryk Wągrodzki– ZSG Stary Gózd                  4. Marta Ciechowicz  – ZSG Stara Błotnica
5. Jakub Kuśmierski – PG Adamów                     5. Karolina Ciechowicz – ZSG Stara Błotnica
6. Krystian Prażnowski – ZSG Stary Gózd           6. Karolina Ciechowicz – PG Rogolin

Klasa II Chłopcy:                                                                   Klasa II Dziewczęta:

1. Michał Walczak  – ZSG  Stara Błotnica             1. Patrycja Sałgit – ZSG St. Błotnica
2.Mikołaj Sitarek  – PG Białobrzegi                        2. Wiktora Błońska – PG Adamów
3. Szymon Bednarski  – PG Rogolin                      3. Nina Piechota – NG Białobrzegi
4. Patryk Rosłoniec – PG  Adamów                        4. Wioleta Kolas – ZSG Stara Błotnica
5. Krystian Różyc  – PG Adamów                           5. Anna Grabosińska  – ZSG Stara Błotnica
6. Kacper Moskwa – ZSG Straty Gózd                  6. Weronika Kucharczyk – ZSG Stara Błotnica

Klasa III Chłopcy:                                                             Klasa III Dziewczęta:

1.Zimński Kacper – ZSG Stary Gózd          1. Weronika Kopeć – ZSG Stara Błotnica
2. Jakub Stępień –   ZSG Stary Gózd          2. Ewa Pankowska  – PG Rogolin
3. Huber Chyc – PG Adamów                      3. Paulina Jendra – PG Rogolin
4. Piotr Bańkowski – PG Adamów              4. Anna Broda – ZSG Stara Błotnica
5. Jerzy Grodecki – NG Białobrzegi            5. Weronika Jendra – PG Adamów
6. Bartosz Młodawski – PG Rogolin           6.  Karolina Dąbrowska – PG Adamów

Sześciu najlepszych zawodników w każdej grupie wiekowej otrzymało pamiątkowe dyplomy, a trzech pierwszych również medale z wygrawerowanym okolicznościowym napisem. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.

 

Dziękujemy Panu Karolowi Motyce nauczycielowi wychowania fizycznego w PG w Białobrzegach za organizację zawodów i sędziowanie oraz SPS ZOZ w Białobrzegach za opiekę medyczną.

Z każdej kategorii awansowało 12 najlepszych zawodników na zawody międzypowiatowe.

 

 

 

 

 

POZYSKANE ŚRODKI

66 683 686 zł 22 627 265 zł

WŁADZE POWIATU

Władze powiatu Andrzej Jacek Oziębło
Starosta Pytania do Starosty

KONTAKT

Powiat Białobrzeski
Pl. Zygmunta Starego 9
26-800 Białobrzegi
NIP:798-14-64-078
REGON: 670223132
tel. 48 6133414
fax 48 6133420
e-mail: sekretariat@bialobrzegipowiat.pl

KALENDARIUM

GALERIA

Lider regionu 2012 Lider Regionu 2013 Lider Regionu Samorząd Równych Szans Lider RPO WM _125508_fot.jpg